KONST / Litografier / Litografi 11525579
nr 1152 5579
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 8/20, Akvedukt, motivet: 63x44
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:02:02
11/12 19:57:02
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl